Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelentenek ezek a német...

Distance10 kérdése:

Mit jelentenek ezek a német mondatok?

Figyelt kérdés
Die neuen bundeslander wurden im oktober 1990 Teil der EWG.früher standen sich in europa zwei feindliche militarische Blöcke gegenüber.nach dem Zusammenbruch des alten systems wurde die soziale und ökonomische situation in einigen Teilen osteuropas gefahrlich instabil.Die reicheren Lander mussten sich einsetzen,damit der Frieden gesichert bleibt. Van még több is aki úgy érzi hogy tudna nekem segiteni kérem jelezze :) nagyon fontos lenne ez nekem :) előre is köszönöm
2013. febr. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
1990 oktoberében az új tartományok az EWG tagjaivá váltak. Korábban két ellenséges katonai tömb állt egymással szemben. A régi rendszer összeomlása után Kelet-Európa egyes területein a szociális és gazdasági helyzet veszélyesen instabillá vált. A gazdagabb országoknak közbe kellett avatkozniuk, hogy a béke biztosítva legyen.
2013. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, lehet hogy az EWG helyett jobb a EGK (Europäische Wirtschaftsgemeinschaft --> Európai Gazdasági Közösség)
2013. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bundeslaender (nagy kezdőbetű)
2016. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Situation is nagy kezdőbetű
2016. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!