Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok ajánlani japán...

Tudnátok ajánlani japán nyelvtanfolyamot/nyelviskolát?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt elkezdtem japánul tanulni, de bizonyos okok miatt sajnos abbahagytam.

Arra gondoltam, a meglévő tankönyveim alapján felfrissítem a nyelvismeretemet, aztán pedig szeretnék levizsgázni, hogy ne vesszen kárba a tudásom.

Ezért olyan nyelviskolát keresek, ahol indítanak csoportot a nem teljesen kezdők számára és ahol konrétan a vizsgára segítenek felkészülni.

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. febr. 28. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia - ha esetleg nem csak nyelvtanfolyam érdekel, hanem elérhető árú magántanár is, akkor ha megengeded, én a saját tanáromat szívesen ajánlanám neked. Profi módon tanít, és a nemzetközi nyelvvizsga minden szintjére vállal felkészítést. (engem a JLPT N2-es szintjére készített fel tavaly).


Ami nekem nagyon tetszett, hogy szinte teljesen végig japánul szokta tartani az órákat. Ezen kívül egész kis könyvtárra való anyaga van, szóval biztos, hogy tud neked való tananyagot összeválogatni.


Ha gondolod, nézd meg a honlapját (annak idején én is ott találtam rá, véletlenül), ott megvan az elérhetősége is:


kiralyrobert.hu

2013. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, ez a megoldás is érdekel! :)
2013. márc. 5. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!