Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvkurzus legyen az...

Melyik nyelvkurzus legyen az alábbiak közül? Pimsleur, Noble, Michel Thomas?

Figyelt kérdés

Beszélek angolul, németül és most spanyolba és mandarinba szeretnék belekezdeni. Azért a fenti 3 lehetőség közül kellene választanom,mert csak audio jöhet szóba (nincs sok időm és út közben hallgatnám).

Egy nagyon alap társalgási szint elérése a cél.



2013. márc. 3. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek közül tudsz választani, akkor: Michel Thomas.
2013. márc. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi.

Nem feltétlen csak ezek jöhetnek szóba, de ezekről olvastam jó véleményeket.

2013. márc. 3. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Michel Thomas-t próbáltam, eszméletlenül bárgyú és unalmas.... (német nyelvet próbáltam, lehet a többi jobb)
2013. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pimsleur, de fülfájásig kell hallgatni, az alapok nagyon erősen és jól befognak rögződni. én próbáltam az arabot, örményt, holland, török mindegyik nagyon jó. DE csak egy erős alapozó ismeretnek. Utána még kell valami a középfokra.
2015. nov. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!