Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idézetet kellene fordítani,...

Idézetet kellene fordítani, angolról magyarra, úgy hogy az értelmes legyen. Többi, lent. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

1.: I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way. So I stole a bike and asked for forgivennes.

2.: I want to die peacefully in my sleep, like my gradfather. Not screaming and yelling like the passengers in in his car.

3.: Do not drul with an idiot. He will drag you down to his, level and beat you with experiente.


2013. márc. 5. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyarul vagy angolul nem tudsz?


1. Kértem Istentől egy kerékpárt, bár tudom, Isten nem így működik. Tehát elloptam egyet, majd megbocsátást kértem.


2. Békésen szeretnék meghalni, mint a nagypapám. Nem sikoltozva és kiabálva, mint az utasok az autójában.


3. (Itt valami nagyon nem oké az eredeti szöveg helyesírásával…) Ne vitatkozz idiótákkal! Lehúznak a saját szintjükre, és tapasztalatból bealáznak.

2013. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

lassan egyik nyelven sem. Mindenesetre köszi,

ööö angolul, nem tanulok angolt. ?)

2013. márc. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!