Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tudtok az Euroexam német...

Mazsola88 kérdése:

Mit tudtok az Euroexam német középfokú nyelvvizsgáról? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Államilag elismert, akkreditált német középfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni. Már voltam a TELC-nél többször is, de nem sikerült. Máshova akarok menni, mert szerintem a Telc-nél nem korrektek, de ezt most nem részletezném. Arra lennék kíváncsi, hogy az Euroexam német "rövidített" nyelvvizsgáján volt-e már valaki? Ez valami 2013-as újítás ha jól tudom. Az írásbeli érdekelne, mert az nincs meg! Ha volt már valaki és mesélne a saját tapasztalatairól azt nagy segítség lenne!

2013. márc. 17. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Euroexamnak van Online felkészítö programja. Én tavaly nyáron végeztem el online-on a felkészítést, 93%-os eredménnyel, de csak azért mert néhány oldal nem müködött és nem tudtam kitölteni. Na, meg Volt egy pár hibás válasz is. Skypon is beszélgethetsz tanárral, hetente egyszer van konzultáció. Próbáld ki elöször az online verziót, az ráadásul ingyenes, nem kell érte fizetni sem.

Sok sikert!

2013. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :) Mindenképpen kipróbálom! Az online felkészítés után voltál vizsgázni? Olyan feladatok vannak az online felkészítőn is mint a vizsgán?
2013. márc. 17. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kényszerü a vizsga, csak ha szükséged van a bizonyítványra. Én nem vizsgáztam, nem is az volt a célom.

Azonkivül, hogy németben jártam gimibe, van egy Goethe C2-es vizsgám is. Ebböl erdöleg a B2-es nem az én szintem...:))

2013. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem szükségem van a bizire, de magát a nyelvet nem nagyon fogom használni.
2013. márc. 18. 13:45
 5/5 anonim válasza:
én most voltam az irásbelin és sajnos megbuktattak. A levelet nagyon lepontozták, német érettségin pedig csak 4 pontlevonásom volt összesen. Az olvasott szöveg értésénél pedig sajnos kevés az idő arra, hogy elolvasd és ha esetleg nem tudsz valamit akkor megnézd szótárban a szavakat. Én nem ajánlom.
2013. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!