Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érdemes készülni angol...

Hogyan érdemes készülni angol felsőfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Illetve melyiket ajánlanátok? A középfokú írásbelit,szóbelit az Origónál csináltam, de annyira nem jött be ez a kétnyelvű dolog.

Miben tér el a közép és a felsőfokú? Nyelvtanilag? Azt tudom, hogy sokkal több szót kell tudni. Segítsetek, hogy készüljek fel, ha még ebben az évben meg szeretném csinálni?


2013. márc. 17. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Eloszor azt kell eldontened, hogy hol akarsz nyelvvizsgazni, mert ugye minden vizsgan mas feladattipusok vannsk. En a telc-nel voltam meg nyaron. Nekem mondjuk nem volt sok valasztasom, mert a tanfolyam ahova jartam direkt erre keszitett fel.

Felsofokon mar elvaras, hogy hiba nelkul beszelj es irj.

Nyelvtanilag kb. mindent kell tudni. Es igen, a szokincs az nagyon fontos. Szinte az egesz vizsga erre epul telc-en.

Magadtol szeretnel felkeszulni?

Ha van valami kerdesed meg, nyugodtan irhatsz.

2013. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!