Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvvizsgán összesített...

ECL nyelvvizsgán összesített 59%-al megbuktam, érdemes felülvizsgálati kérelmet benyújtani? És ha igen akkor mire érdemes hivatkozni?

Figyelt kérdés

a vizsga eredményeim:

Hallás utáni értés: 70%

Szóbeli kommunikáció: 40%

Tehát szóbeli össz: 55%


Olvasott szöveg megértése:70%

Írásbeli kommunikáció: 55%

Írásbeli össz: 63%



2013. márc. 18. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Angol B2 szinten
2013. márc. 18. 19:20
 2/9 fréziaésorgona ***** válasza:

Az a baj, hogy a szóbelid lett a kritikus 40%, ami ellen nem nagyon lehet fellebbezni. Amit érdemes még egyszer megnézetni, az az írásbelinek az a része, ami aránylag szubjektív pontozású: a levél/esszé, vagy az olvasott szövegértés, ha nyitott válaszokat kellett adni (úgy értem, nem karikázni/összekötni/igaz-hamisat eldönteni). Hátha találnak még egy-két pontot, és akkor az felhúzza a szóbelidet.


Szóval a válasz az, hogy igen, érdemes, mert nagyon kevés kell ahhoz, hogy meglegyen -hátha :)

2013. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az írásbelit nem kaptad meg? Az 60 felett van.
2013. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de, az megvan
2013. márc. 19. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A "szóbeli kommunkáció" részre

elég kevés pontot adhattak (nemlehet

tudni miért) Pedig a hallás utáni

jó lett (Aki ezt érti..)

2013. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérheted, hogy esetleg csak az írásbeli részre

adjanak ki nyelvvizsgát

(aztán a szóbelire meg elmész még egyszer máskor)

2013. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De legalább az írásbelire megadják

a nyelvvizsgát (ha nem is complex)

2013. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát az lett a vége, hogy elmegyek még egy szóbelire
2013. márc. 21. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem érdemes fellebbezni szerintem, de ez a te döntésed. Nekem is anno 59%os lett, bár igaz mindkét rész ( szóbeli komm. 68 - magnó 50 és szövegértés 60 - levélírás 57) és akkor fel is lebbeztem, de nem adták meg. Bár ez felsőfokon volt. Egy Barátnőm is akkor vizsgázott, neki is ennyi kellett volna, ő is fellebbezett, de neki se adták meg.... azóta nekifutottam még egyszer a vizsgának és sikerült :)
2013. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!