Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ötletek feladathoz, hogy...

Ötletek feladathoz, hogy vonható be az interaktív tábla?

Figyelt kérdés
Angol órán (8. oszt) kaptunk egy ilyen feladatot hogy mindenkinek legalább 35 percig órát kell tartania interaktív táblával olyan témában amit csak szeretne. Na most én a könyvek/olvasás témát választottam mivel imádok olvasni. Annyi feladat ötletem van hogy végigkérdezem őket hogy miket olvastak miért nem olvasnak stb ez kb 10 percben. Aztán olyan jutott még eszembe hogy menyjenek ki a táblához és meséljék el 10 mondatban a kedvenc könyvük lényegét. De valahogyan az interaktív táblát is be kellene vonni a dologba.. olyanon gondolkoztam hogy megszerkesztem hogy én miket olvastam egy excel táblázatban vagy nem tudom hogyan lehetne ebbe bevonni a táblát is...
2013. márc. 22. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindezt persze angolul.. Még feladat ötletet is szívesen várok ! :)
2013. márc. 22. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikorra kell?
2013. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még bőven van rá idő 2 hét minimum
2013. márc. 22. 21:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Májusban kezdjük a beszámolókat és végül úgy döntöttem hogy londonról fogom vinni a projektet de szintén feladat ötlet kellene. Egy quizt gondoltam de az 35-40 percig kevés
2013. ápr. 13. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ajánlatom még mindig áll. (Program) Ha vannak kérdéseid és hozzá válaszok, akkor már jók vagyunk.
2013. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!