Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vki? német tétel (környezet...

Vki? német tétel (környezet szennyezés) nem értek egy mondatot. Próbáltam lefordítani, de egy szót még a szótárban sem találtam meg.

Figyelt kérdés

Die Wissenschaftler prognostizieren ein rapides Artensterben,den weitern Anstieg des Meeresspiegels und mehr extreme Wettererreignisse wie Hitzewelle oder Stürme.


azt h Artensterben nem találtam meg sehol.egyáltalán van ilyen szó?vagy csak véletlen elírás?


2013. ápr. 3. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
kihalás, kipusztulás, megszűnés :)
2013. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem találsz meg egy szót, akkor célszerű észrevenni, hogy összetett szóval van dolgod, és megkeresni a két szót külön-külön

die Art(en) + das Sterben

2013. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Die Wissenschaftler prognostizieren ein rapides Artensterben,den weiteren Anstieg des Meeresspiegels und mehr extreme Wettererreignisse wie Hitzewelle oder Stürme." A tudósok egyes fajok gyors kihalását prognosztizálják, a tengerek szintjének további megemelkedését, valamint több extrém időjárási eseményt mint kánikulák vagy viharok
2013. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

die Art (biológiai faj)

többes száma: die Arten

2013. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!