Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így lesz valami eredménye?

Így lesz valami eredménye?

Figyelt kérdés
Tudom sok ezredik kérdés ebben a témában, de mégis. Újból nekikezdtem angolul tanulni. Sajnos munkám, idő, és főleg pénzhiány miatt csak itthon tudom ezt tenni, egyedül. Zenét szoktam hallgatni (Skillet-et), figyelek a szövegre(próbálkozok). Olvasok, hallgatom a szöveget innen: [link] . Vettem egy könyvet ami elmagyarázza a nyelvtani részt, elég szájbarágósan, és még az [link] tanulok. Milyen ötletetek van még, hogy hatékonyabb legyek. Van hogy 12 óra munka után is leülök, ha mást nem elolvasni a híreket angolul. (Több, kevesebb sikerrel). Ha nem megy, azt kikeresem és próbálom memorizálni.

2013. ápr. 3. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
mit dolgozol?
2013. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pultos felszolgáló vagyok egy kínai étteremben. reggel fél 9től este fél9ig.
2013. ápr. 3. 21:08
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez most hogy kapcsolódik a kérdésemhez kedves válaszoló? :) Ha azért hogy munka közben tudnék e tanulni a válaszom, sajnos nem :(
2013. ápr. 3. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit csinálsz az jó

Esetleg oldj meg feladtsorokat is

(a nyelvtanhoz) Ha nyelvvizsgát szeretnél, vegyél valmilyen nyelvvizsgára felkészítő könyvet

2013. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2

azért kérdeztem mert esetleg munka közben is lehet hallgatni valamit de így nem.


Ha esetleg sokat utazol a munkahelyedre (10-15pernél többet), akkor lehet audiobookot hallgatni ami nagyon hasznos.

2013. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen könyvet ajánlanál?
2013. ápr. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!