Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SPANYOLUL TUDÓK! Lefordítanáto...

SPANYOLUL TUDÓK! Lefordítanátok nekem ezt magyarra?

Figyelt kérdés

A videóban lévő párbeszédet 00:12-től 02:00-ig.


Nagyon fontos lenne, nagyon hálás lennék érte!

Én 2 napja ezzel próbálkozom,de mivel nem tanultam spanyolul nem jártam sok sikerrel.

Nsgyonnagyon köszönöm!


http://www.youtube.com/watch?v=a9yKddUBOC0



2013. ápr. 4. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen nem tudom a videót megnézni, de este otthon megpróbálom (ha elfelejteném, küldj egy privátot).


Ha nem tanultál spanyolt, semmi értelme nem volt próbálkoznod vele egyáltalán, az élőbeszédes videók megértése – főleg, ha nem a sztenderd nyelven beszélnek, hanem valamilyen tájszólásban/szlengben – még nekem is gyakran gondot okoz, pedig 20 éve foglalkozom a spanyollal és középfokú nyelvvizsgám van belőle. Ráadásul sokszor az probléma, hogy a rossz hangminőség miatt egyáltalán nem is érteni, mit mondanak.

2013. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elküldtem neked privátban.
2013. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. ápr. 5. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!