Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik középfokú írásbeli...

Melyik középfokú írásbeli nyelvvizsgát tegyem le angolból?

Figyelt kérdés
Középfokú írásbeli nyelvvizsgára van szükségem angolból. Tapasztalatokat, véleményeket várnék, hogy szerintetek melyiket lenne célszerű. ECL vagy EURO amit eddig leginkább szimpatikusnak tűnik.

2013. ápr. 4. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd végig az eddigi hsz-eket a fórumon

meg nézd meg a két vizsgaközpont honlapján a mintafeladatokat hogy meg tudd nézni, hozzád

melyik állna "közelebb" (melyik egyszerűbb)

2013. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg Telc-re mennék

(az tűnik a legegyszerűbbnek)

2013. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
TELC
2013. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Persze, nézelődöm, csak már annyi az infó, hogy kicsit elvesztem bennük. Ezért kérdeznék saját tapasztalatokat. Nem könnyebb, ha nincs nyelvtani rész (ECL, EURO)? Tudom persze, hogy ez egyén függő, de én kb. 10 éve nem foglalkoztam az angollal, és noha régen jól ment, nem tudom most mi lenne könnyebb a felkészülés szempontjából. Nehezíti a dolgot, hogy kb. június-július táján már muszáj nekifutnom mert igen sürgős lett.
2013. ápr. 4. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!