Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le fordítaná ezt nekem valaki...

Rogika kérdése:

Le fordítaná ezt nekem valaki helyesen Németre?

Figyelt kérdés
Német helyes bemutatkozásban? Engem. Hívnak (férfi). éves vagyok. Magyarországon élek, Egerben lakom, és 42éves vagyok. Van feleségem és gyerekeim. Én szakács vagyok és ebben a munka körben szeretnék tovább dolgozni, a nyelvet is azért tanulom mert ki szeretnék menni Németországba dolgozni. A munkámat szeretem, de sajnos itthon nem tudok dolgozni mert abból a fizetésből nem tudom eltartani a családom. Nagyjából magamról ennyi amit fontosnak tartok. Köszönöm?
2013. ápr. 4. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ich heiße ....... und bin 42 Jahre alt. Ich wohne in Eger, Ungarn. Ich habe eine Frau und Kinder. Ich bin ein Koch von Beruf und ich möchte in diesem Arbeitskreis weiterarbeiten. Also lerne ich Deutsch, dann ich im Deutschland arbeiten könnte. Ich mag meinen Beruf, aber leider kann ich in Ungarn arbeiten nicht, weil ich meine Familie vom Gehalt nicht umsorgen kann.
2013. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a fordítást;) további szép napot;)
2013. ápr. 5. 10:04
 3/6 A kérdező kommentje:

ezekben estleg tudna e nekem segiteni?


Könnyen ismerkedem, jó az alkalmazkodási készségem,

pontosan és gyorsan reagáló kommunikációs készségem van amit oktatói pályámon sajátítottam el.

Saját éttermet is üzemeltettem.

2013. máj. 13. 12:14
 4/6 A kérdező kommentje:

A vezetői képességeim is jók. Mivel az előzőekben leírtam oktatóként elég sok tapasztalatot

szereztem.

2013. máj. 13. 12:15
 5/6 A kérdező kommentje:

A munkámban sok oldalú vagyok, nem ijedek meg az új kihívásoktól sem,

mivel Németországban már dolgoztam,

ott is gyorsan fel tudtam venni a lendületet.

Nálam a munkám során felállított sorrend Higiénia gyorsaság és a precizitás.

A konyha technológiában használt régi, új gépeket is egyaránt tudom kezelni,

természetesen mindenkinek lehet újat mutatni,

de mondhatom azt hogy hamar feltalálom magam.

Egyedül önállóan is tudok dolgozni.

2013. máj. 13. 12:15
 6/6 A kérdező kommentje:

A számító gép ismereteim elég jók, mert mindennapos rendszerességgel használom.


Előre is köszönöm a fordítást!

2013. máj. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!