Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Inter-Lingua nyelviskoláról...

Inter-Lingua nyelviskoláról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 5. 20:09
1 2 3
 1/27 gotis válasza:
Szia, én jelenleg kezdőként németet tanulok ebben a suliban. Nagyon jó tanárt adtak nekünk plusz a személyzet is kedves. Csak ajánlom =)
2013. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. máj. 10. 21:09
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jött be (de egy ismerősömnek igen). Tanártól függ.
2013. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Sándor2014 válasza:

Nekem eddig csak rossz tapasztalatom van. Angol intenzívre iratkoztam be. Talán a legolcsóbb nyelviskola és az idő is sürgetett így befizettem.

Persze ezután jött a fekete leves. Nulla felszerelés, nem megfelelő tanár(nem volt képesítése, és tanítás is messze áll tőle). Komolytalan órák.

Persze mit várhatunk egy ilyen olcsó tanfolyamtól. Pénzkidobás, ha bele gondolunk utólag. Nem sokat tanultunk. Csak az időmet vesztegettem. Már a recepción látszanak a jelek, persze mikor sürgős és akciós is, hajlamosak vagyunk nem észrevenni ezeket a jeleket. Ha nem akarsz feleslegesen pénzt kidobni akkor ne ezt a nyelviskolát válaszd. Ajánlani tudom az English Tower nyelviskolát. Korrektek, felszerelt, és ami a legfontosabb képzett tanárok fogadnak. Nagyon jó hangulatban teltek az órák. Csak ajánlani tudom ellenben az Inter-Lingua nyelviskolát.

Szerintem nézz be mindkét helyre és látni fogod a különbséget, igen szembetűnő.


English Tower nyelviskolában szintén intenzív angolra mentem, jelentős különbség a két nyelviskola. Olyan sokat fejlődtem, hogy a tanfolyam után sikeres nyelvvizsgát tettem. Pedig németes voltam, nem sokat tanultam. Egyetemen volt pár csapnivaló félév. Szóval csak ajánlani tudom.

2014. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Másfél hónapig várattak, végül a második beígért tanfolyam sem indult el. Ráadásul nem valami ritka nyelv, hanem egy kezdő angol. Össze-vissza kavarnak, nagyon nem ajánlom.
2014. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsaitokat! :)
2014. febr. 22. 00:39
 7/27 anonim ***** válasza:

02-20 16:05 vagyok, kaptam egy privát levelet, szeretnék itt válaszolni rá, hogy más is lássa.

Én még egy januárban induló tanfolyamra jelentkeztem, aztán az elmaradt, és átraktak egy februárira. Az is elmaradt. Ez egy másik tanfolyam, mint amit mondtál, másik dátummal indult volna. Tehát nem csak én fogtam ki véletlenül két nem induló tanfolyamot.

Mivel bőven több, mint 10 nap telt el, visszakértem a pénzem, amit készségesen és azonnal visszafizettek, meg bocsánatot kértek. Az elveszett 1 hónapomat viszont nem fizetik vissza...

Bocs, hogy nem priviben válaszolok, de szerintem jobb, ha látják az emberek. Én örültem volna, ha előtte ezt elolvasom, mert akkor messzire elkerülöm.

2014. febr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
*elvesztett másfél hónapomat
2014. febr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Ejzi27 válasza:
Nálam is ugyanez történt, ráadásul a tanarunknak lehet,hogy nem is volt diplomaja, mert ilyen szavakat pl: kéménysepro vagy kandallo kezdo tanfolyamon hozzáteszem nem tudta megmondani. Ja! Tankonyvunk nem is volt,csak fenymasolt lapok.
2014. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Egyáltalán nem ajánlom, össze-vissza tologatják a tanfolyamokat és nincs is ingyen tréning, a tankönyvek pedig csak fénymásolt lapok, a tanárokat meg hagyjuk... teljesen komolytalan az egész.
2015. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!