Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek? :/ Letegyem...

Mit tegyek? :/ Letegyem egyáltalán?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok. Alapfokú angol nyelvvizsgát szerettem volna régebben lerakni. Na, de már csak nagyon késő időpontokat látok. :( Tudom, h nem számít bele semmibe, de azért leakartam volna rakni. Külön angolomon elkezdtük nyúzni a középfokot. Lerakjam az alapot egyáltalán?

2013. ápr. 8. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, az a pénzkidobáson kívül nem sok mindenre jó.
2013. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnéd, rakd le

Nyáron is lehet majd menni

2013. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha úgy álltok anyagilag, hogy megengedhetitek magatoknak, akkor miért ne? Legalább szerzel egy kis tapasztalatot, hogy milyen nyelvvizsgázni.

Ha van jobb helye annak a pénznek, akkor hagyd, gyúrj inkább a középfokra. :)

2013. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

így van az alapfok pénzpazarlás


csak lehúzás miatt hozták létre ezt a vizsgát. Nesze semmi fogd meg jól dolog

2013. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alapfokú teljesen felesleges.

Akkor már inkább tanulj egy kicsit és irány a közép. (Őszintén szólva az sem valami bonyolult.)

2013. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rakom le. :) De azért ahhoz képest, amennyit ér, eléggé sokba kerül. Majd ha minden jól megy kb. 1 év múlva letudom rakni. :)
2013. ápr. 10. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!