Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME vagy ORIGO szóbelire menjek?

BME vagy ORIGO szóbelire menjek?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a könyebb? BME szóbelije vagy az ORIGO szóbelije? Eléggé fedik egymást a témakörök: Kötetlen beszélgetés, témakifejtés egy kép alapján, szituációs gyakorlat. Ez mind a 2-ben megvan, egyedül a magnóban tér el a kettő. Van valami véleményetek melyik a könnyebb?
2013. ápr. 13. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a BME nagyon könnyű, én általános angol B2-esen voltam és konkrétan a nyelvvizsgára csak 2-3 nappal a vizsga előtt tanultam (bár szerencsére hobbim miatt naponta beszélek angolul).

Neten fenn vannak a témakörök, konkrétan lehet rá készülni, ezen kívül a kötetlen beszélgetés számomra annyi volt, hogy megkérdezték ki vagyok/mit csinálok (dolgozok-e vagy tanulok)/hobbik stb. a témakörök meg mivel adottak kidolgozod és kész.

A képeknél is van ha jól emlékszem opciód 2 között, noha ez a 2 random van kiválasztva egy könyvben. Valamint segítőkészek voltak a vizsgáztatók is, pl. látták egyik kérdésnél, hogy adott irányba tudom vinni a beszélgetést akkor arra terelte ő is, nem próbált pl. megbuktatni vagy ilyesmi (ilyeneket hallottam máshol előzőleg BME nyelvvizsgákról).

Egy szóval szerintem BME nem nehéz, azt én ajánlom.

2013. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én Origo-son voltam, szóban gyengébb vagyok, mint írásban, mégis meglett :) az sem nehéz
2013. ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Árban van különbség?

Én is BME-re mennék

2013. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
honlapjukon fent az ár
2013. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt lehet rendelni könyveket, mintafeladatokat a BME vizsgához:

[link]

2013. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!