Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » City and Guilds májusi nyelvvi...

City and Guilds májusi nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdés, akik mostanában voltak B2-es City-n milyen volt? a piros felkészítőkönyvhöz képest mennyivel volt nehezebb v esetleg egy szinten volt a vizsga a könyvvel? valami hasznos infó?

2013. ápr. 16. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban voltam először, és elsőre sikerült. A könyvet jó ha végiggyakorolod, meg a neten található próbatesztek is hasznosak voltak. A reading része nehezebb talán egy kicsit, én attól tartottam a legjobban, de abszolút nem volt vészes, nekem az egész vizsgám nagyon jól sikerült, pár pontveszteséggel. Hallgass angol szövegeket, dalokat, amik segítik majd a hallást, a könyves cd-t is hallgasd végig. Az írás sem bonyolult. Igazából én a vizsgát könnyebbnek éreztem, mint a teszteket, meg a könyvet, gondolom ez főként azért volt, mert itthon gyorsan csináltam meg, ott meg volt időm mindent alaposan átnézni. Ne félj tőle, a mindennapi nyelvhasználatot kéri, én meg voltam elégedve vele. Hajrá, szurkolok majd. :)
2013. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a nagyon hasznos és megnyugtató választ:) remélem sikerülni fog nekem a netes tesztek valahogy sokkal nehezebbek mint a könyvben, de majd meglátjuk. Örülök a sikerednek és gratulálok:)
2013. máj. 3. 16:36
 3/8 A kérdező kommentje:
jah és még egy kérdés ha esetleg nem nagy probléma:) a szótárhasználatról tudsz vmi tapasztalatot mondani? milyen kellett nekem oxford advanced learner's dictionary van és félek h nem engedik majd használni...
2013. máj. 3. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a lényeg, hogy egynyelvű legyen, úgyhogy nyugodtan használhatod a tiédet. :)
2013. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam:)
2013. máj. 7. 08:04
 6/8 anonim válasza:
100%
Szeretnék köszönetet mondani a kérdés feltevőjének és a kedves válaszolónak is! Ugyanebben a cipőben járok, nekem is május 11-én lesz a City&Guilds nyelvvizsgám. Hasonló infókra volt szükségem.... bár nagy vizsga-tapasztalataim nincsenek angol nyelvből, remélem, sikerülni fog...:)
2013. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező, Te hol vizsgázol? :)
2013. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vidéken fogok vizsgázni:)
2013. máj. 7. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!