Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfoknál a közvetítés...

Angol középfoknál a közvetítés angol magyarra az hogyan kell érteni?

Figyelt kérdés
Van egy szöveg azt mondatról mondatra kell lefordítani?
2013. ápr. 19. 13:57
1 2
 1/11 ivilicious válasza:
52%
csak a tartalmát kell elmondani,esetleg bele is kérdeznek
2013. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ez írásbeli lesz! akkor hogy kérdeznek bele?

ez nem az olvasott szöveg értése hanem az közvetítés angolról magyarra.

2013. ápr. 19. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt a leírás olvasd át:

[link]

2013. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat szóval nekem itt nem mondatonként kell lefordítanom hanem egy összefoglalást kell írnom magyarul az angol szövegről.
2013. ápr. 19. 15:23
 5/11 ivilicious válasza:
hm nekem szóbelin volt ilyen,a társalkodót csináltam vagy 4 éve.
2013. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen egy angol nyelvű szöveget kell lefordítani magyarra, nem csak nagyjából hanem pontosan!!

Nem tudom milyen nyelvvizsgára készülsz de pl ez az origónál már megszűnt múlt hónapban, csak közvetítés magyarról angolra van ,szövegértés ,levélirás ,meg ugye a teszt az elején ;)

2013. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
origóra készülök és ott a magyarról angol szűnt meg. Vagyis az angolrl magyarrra van meg írásbelin.(most összefoglalót kell írni vagy mondatról mondatra kell fordítani?(mert nem világos )
2013. ápr. 20. 09:57
 8/11 anonim ***** válasza:
mondatról mondatra kell lefordítani
2013. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de jó hogy írtad mert én meg elnéztem azt hittem a másik szűnt meg:S Most ennek nagyon nem örülök ,mert 2 hónapja emiatt nem lett meg az írásbelim, elég nehéz szöveg volt és ugye pontosan is kell fordítani ,meg nagyon magyartalan mondatok vannak és elég szépen meg kell fogalmazni hogy kicsit is jó pontot adjanak rá :( most fogok újra menni áprilisba te mikor vizsgázol?
2013. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
május 11 aszem.
2013. ápr. 20. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!