Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki beszelne velem magyarul...

Valaki beszelne velem magyarul, segitene ezzel tanulni?

Figyelt kérdés

En egy nemet lany vagyok es tanulok magyart. Kiszeretnem probalni hogy tudok igazi magyarokkal beszelni. Szoban nem tudok (nincs mikrofon) csak irasban itt vagy skypeban vagy emailban.


Ui: ha zavaro hogy nincs ekezet, a masik komputeren van majd ott irom.


2013. ápr. 19. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, én szivesen beszélgetek veled magyarul, ha érdekel még a dolog akkor írj az email címemre : hena88@freemail.hu :)
2013. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia! én is szívesen beszélek veled :)
2013. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon ügyes vagy, mert a kiírásodban nincsen hiba. :)
2013. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz ha akarsz írj privátban és megadom az e-mailem :)
2013. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, de előbb is jöhettél volna a német miatt. :) Így még kölcsönös is lehet. Küldöm privátban a címemet.
2013. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen ezt a sok välaszt :) Irok emailt, de vannak aki skypeban vagy talan msnben is beszelne velem? Akkor kiprobälnäm, hogy igazi beszelgetesben milyen, mert ott nincs sok idöm mindent ätgondolni, mint most.
2013. ápr. 19. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Facebook?
2013. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is szívesen! :)
2013. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!