Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy ha tanár nélkül készülök angol középfokú szóbeli nyelvvizsgára, hogy meglegyen?

Figyelt kérdés
Milyen könyveket ajánlatok nekem illetve a magnóhoz feladatok? Én a Némethné Hock Ildikó Társalgás, szituációk, képleírások és hallás utáni szövegértés könyvet vettem át, illetve a Bajnóczi Beatrix féle Kérdések és válaszok angol nyelvből című könyvet. Mindkét könyv alap és középfokra van ajánlva. Hanganyagot találtam neten, origósat, de azok nekem még elég húzósak, szóval valami egyszerűbb kellene kezdetnek..esetleg valami könyvet cd-vel tudtok ajánlani?

2013. ápr. 28. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már előre félek pedig 9.-es vagyok egyébként : Sok sikert!
2013. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a sajat peldammal ervelhetek, NEHOGY azt hidd, hogy lehetetlen!!!!

Nekem 1 mindent magaba foglalo angol konyvem volt, szotaram meg zenek amiket surun hallgattam. Szorakozva tanultam meg az angolt nullarol a tartalmas tarsalgoszintre tornaztam fel magamat, a noverem 4 eves gimnaziumi szigoru angol nyelv tanulasat behoztam masfel ev alatt! 90%ban egyedul!

Csak azert mondom, hogy ha igazan hajlando vagy ra es van benned oszinte gyakorlasi vagy minden nap, akkor egyedul is megtanulhatod az angolt olyan kommunikativra, hogy siman atmenj a vizsgadon:) csak bizz magadban!

2013. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszi a biztatást! Esetleg tudnál nekem könyv címet mondani, vagy bármit ami még jól jöhet?
2013. ápr. 29. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

A-Z angol nyelvtan lexikon - nagy segitsegedre lenne a nyelvtanilag helyes mondatszerkeztesekhez

Pl. en sokat hallgattam kullfoldon a kulfoldi radiot, nekem a www.spin1038.com a kedvencem, eredeti angolt hallgathatnal...

2013. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. máj. 2. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!