Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segít nekem kicsit az...

Martin55 kérdése:

Valaki segít nekem kicsit az angol nyelvtanba?

Figyelt kérdés
Csak úgy nagy vonalakban elmagyarázni, érettségi alapján?
2013. ápr. 29. 20:26
 1/3 anonim válasza:

Legelőször a magyar nyelvtanban szorulsz segítségre. Remélem, csak elgépelted a "nyelvtanba" szót.

Angol tankönyveid vannak? Az én tankönyveimben benne van minden, amit tudni szükséges a nyelvtanból.

Mellesleg, az angol nyelv nem véletlenül többéves tantárgy: Nem lehet pár mondatban, oldalon elmagyarázni... Sajnálom, de iskolai kereteken kívül erre a feladatra csak egy magántanár képes! Valamint nem hiszem, hogy jó ötlet másban bízni, akinek nincs ilyen irányú végzettsége.

Nem ismerem az oldalt, nem tudok róla nyilatkozni: [link] Remélem, használható. Ha nem elég, ismételten csak a magántanárt javasolhatom. Az angol nyelvtanhoz idő kell, több óra, készülj fel arra, hogy több hónapot is igénybe vehet az érettségi szintű angol nyelvtan átismétlése, heti egy-két órában. Mindenesetre sok sikert, akármi is a célod!

2013. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy végy elő valahonnan (pl.könyvtárból)

angol nyelvtan könyvet, amiben összefoglalva

benne vannak a fontosabb dolgok

2013. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igen, elgépeltem. :)
2013. máj. 1. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!