Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy év alatt perfektül meg...

Egy év alatt perfektül meg lehet tanulni az angolt?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata a dologgal. Nehéz nem annyira? Esetleg valami tipp, hogyan csináljam?
2013. máj. 1. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Otthon? Mennyit tudsz vele foglalkozni?

És egyáltalán mit jelent az, hogy perfektül? Mert ez így nem valami konkrét.

2013. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy bármit megértek és bármit eltudok mondani, és hát egy héten olyan 10 órát...
2013. máj. 1. 19:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Én egy nap alatt foglalkozok az angollal tíz órát, lol.
2013. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Napi 1,5 órával nem fogsz sokra menni, bocsi. Hacsak nem vagy nyelvzseni. Ha ez az első nyelved akkor pláne nehéz dolgod lesz.

7 éve tanulok angolul, és még mindig nem tudom azt elmondani magamról, hogy bármit megértek, és bármit el tudok mondani.

Anyanyelvi szintre fejlesztéshez nem 1 év kell.


Azt ajánlom, hogy előbb kisebb célokat tűzz ki magad elé. A tiéddel csak egy gond van, hogy baromira távoli a cél, nem vagyok benne biztos, hogy lesz elég kitartásod hozzá.

2013. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
te nem alszol este hanem angolt tanulsz? :O
2013. máj. 1. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
1 év alatt a nulláról? Biztos, hogy nem, főleg nem heti 10 órával.
2013. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Am csak érdeklődök, mert szeretnék angolul megtanulni csak valahogy nincs kitartásom, de ha a fejembe veszem megtudom csinálni...

Am plusz suliba 45 perc... sajnos nincs több időm rá... tanulnom kell, iskolába járni stb.

Persze megint nem jól fogalmaztam, hogy bármit... hanem így a hétköznapi beszédet... olyan 8 000-13 000 szóra gondolok...

2013. máj. 1. 19:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ha itthon tanulod ahhoz 1 élet is kevés lesz hogy mindent megérts és mindent mondani tudj. Ahhoz ott kell felnőni.
2013. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen szinten vagy? Erős középfokra meg lehet tanulni, ha vannak alapjaid. (Az már olyan, hogy folyákonyan tudsz beszélgetni max. nem az aktuálpolitikai helyzetről, hanem hétköznapi dolgokról).
2013. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Járj tanárhoz

Az iskolai az csak alapot ad

2013. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!