Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van tapasztalatotok / informác...

Van tapasztalatotok / információtok a "Sarkadi Zsolt: English Review Book, Angol ismétlőkönyv"-ről?

Figyelt kérdés
36.000-ért kínálják azzal az -általam képtelenségnek tartott- szlogennel, hogy egy hónap alatt megtanulsz vele angolul.

2013. máj. 8. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezt a könyvet, de szerintem nagyon sok ez a pénz, ráadásul ennyi idő alatt legfeljebb akkor tanulsz meg egy idegen nyelvet, ha minden nap 0-24 ezzel foglalkozol... Meg hát ennyiért akár már tanfolyamra is elmehetsz :) De hátha jön majd valaki, akinek van tapasztalata konkrétan a könyvvel.
2013. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is így gondolom, ahogy Te, azért tettem fel a kérdést.
2013. máj. 9. 07:36
 3/7 Ivone válasza:

Már a kérdés is téves, mert egy könyvről kérdezel, viszont a nullától-középfokig tanfolyam árát írtad oda. De egyszer már válaszoltam szinte ugyanerre a kérdésre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..


Szerinted képtelenség? - Én ezzel tanulok: szerintem nem az.

2013. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ivone!

Köszönöm, h. vetted a fáradságot engem korrigálni:

-ha rossz a kérdés-feltevésem, akkor rossz a reklámhirdetés, mert ott nincs szó semmilyen tanfolyamról, a könyvről beszél és annak a -kedvezményes- árát írja.

-Kb. fél órát keresgéltem ezen az oldalon, h. v/ki kérdezte-e már azt, amit én is akarok. Rossz volt a technikám, mint kiderült, mert az általad hivatkozott kérdés-feleletre nem találtam rá akkor.

-Ha kételkedésem indokolatlan, szerinted, akkor minek neked nyelvtanár meg net-es tanfolyam? :o)

(A reklám erről sem beszél, h. ilyen kiegészítés mellett ajánlja a könyv használatát. Csak azt sulykolja, h. "csodát" érhetsz el a használatával.)

Üdv: Emese

2013. máj. 11. 14:15
 5/7 Xszó válasza:

Kedves Emese!


Igazad van, hogy elég képtelenségnek hangzik. Én is kíváncsi voltam, mert nekem már megvan a könyvem, és tanultam is belőle a barátnőmmel összesen két hónapot. Azt tudom, hogy heti pár órát tanultunk, és brutál jó sikereink voltak, mert egyfolytában csak dumáltunk az órákon (így vannak megadva a feladatok) és ez adott egy jó kis magabiztosságot. A barátnőm azóta Amerikában van és nem lehet eladni. Korábbi nyelvtudása nem igen volt. Pár alapszón kívül. Szóval, megrendeltem ezt a csomagot, és nekem nagyon bejött. Az is igaz, hogy kell bele időt tenni, de ha valóban meg akarod tanulni, és napi pár órát foglalkozol vele, akkor el fogsz érni eredményt igen hamar.

Üdv, Xszó

2013. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 13. 08:45
 7/7 anonim válasza:

Vigyázni kell vele, a szcientológus szekta tagja!


[link]

2016. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!