Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú magnóhallgatás...

Angol középfokú magnóhallgatáson szoktak levonni pontokat?

Figyelt kérdés

mert volt egy ilyen kérdés=milyen családban született?

válasz az volt hogy szegény, oda írtam hogy szegény családban oké, de pluszban odaírtam hogy amerikában, holott németországban született. most ez levonás vagy nem kapom meg a teljes pontott?

nem volt oda írva hogy melyik országban. ez rossz pont ha pluszban véletlenül rosszat írok?

több helyre írtam pluszban választ ami nem biztos hogy jó de ettől függetlenül leírtam a jó választ.


2013. máj. 10. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ha azt írtad oda, hogy szegény és zárójelben esetleg az amerikát akkor elfogadják a szegényt, és a zárójeles választ nem veszik figyelembe. Viszont ha azt írtad hogy amerikai szegény családban, akkor a válasz 0 pont
2013. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azt írtam hogy szegény családban, Amerikában

vesszőt írtam

2013. máj. 10. 15:03
 3/3 A kérdező kommentje:
és írtam egy olyat hogy sok könyvet adtak el, aztán kiderült hogy 200 milliót de én csak annyi írtam hogy sok könyvet adtak el akkor 1 pont helyett 0,5 pont(mert a válasz jó csak nem konkrét 200millió hanem sok)
2013. máj. 10. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!