Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség! :S ÖSD nyelvvizsgán...

Segítség! :S ÖSD nyelvvizsgán a levélírásnál mennyit lehet maximum írni?

Figyelt kérdés
A feladat leírásában csak annyi szerepelt, hogy minimum 120 szó. Felső határ nem volt megadva. Akkor ezek szerint nem baj, ha ennél jóval többet írtam? :SS Sok helyen olvasom, hogy csak x százalékkal lehet túllépni a keretet, de azok mindig olyan feladatokra vonatkoztak, ahol meg volt adva a maximum betűszám is. Itt semmi ilyesmi nem volt, elvileg milyen jogon kötnének bele, hogy többet írtam?:S Aki tud valamit, kérem írjon, most teljesen kétségbeestem. :(

2013. máj. 11. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem volt megadva felső határ, akkor

sztem annyit lehet írni, amennyit bírsz

2013. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kevesebbet ír, az sokkal "cikibb"

(Mert látják, h. nem jut eszébe semmi)

Sztem ne izgulj annyira emiatt

2013. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd írd meg milyen lett

(Mennyi pontot adtak rá)

Sztem nem lesz gond

2013. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sikerült a vizsga! :) Sajnos konkrétan a levél pontszámát nem tudom, csak h az egész lett 84%. De nagyon örültem, azt hittem nem fog sikerülni. Ezek szerint nem baj, ha valaki sokat ír.
2013. máj. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!