Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha szóbeli nyelvvizsgán egy...

Ha szóbeli nyelvvizsgán egy kérdésre nem tudtam válaszolni, az nagyon lehúzza a százalékot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire nem tudtál válaszolni...

ha kérdezett egy fontosat és hirtelen nem tudtál rá válaszolni, és 'nem tudom, mindeggyel' feleltél, az se szép és megfelelő válasz, de még a jobbik eset, mintha nem értetted volna a kérdést és azért passzoltad.

Valamit mindig kell mondani, még ha nem vagy biztos benne, akkor is!

Ha jól sikerült a magnó és összességében, ezt leszámítva a kommunikáció is, még meglehet.

MIre nem tudtál válaszolni?

2013. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt az elején 3 általános kérdés, és az utolsóra visszakérdeztem, de még így sem értettem, szóval nem mondtam semmit... De a többi viszonylag jól ment, például volt egy képsorozat, ott még le is állítottak, hogy elég lesz. A magnó sem lesz szerintem olyan rossz. Remélem, meglesz a 60 százalék.
2013. máj. 13. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az interjúkérdések is már a vizsga részét képezik, ahogy a kép és a szituáció is. De nagyon sokat nem fognak levonni, attól még sikerülhet, ha a többi tényleg jól ment. majd kiderül.
2013. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. máj. 13. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár csak egy kérdésre ne tudnék válaszolni.. üdv, egy holnap szóbeliző kliens :D
2013. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!