Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tudná nekem leellenőrizni...

Ki tudná nekem leellenőrizni az angol fogalmazásom? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Egy baráti levelet kellett írnunk, én ezt alkottam..


Dear Lucy,


I'm sorry that I wrote a long time, but now really need your help. I'm very sad.


It's all a week ago it started. Do you know my best friend, Nora? We fought a lot, and he got angry at me. I do not know why?! Maybe it was because I said I did not love him, and I'm sick of it. I did not mean like it better that anyone. If I were her, I would not mad at you for it. I wish I could for give everything I told.


Can you help me, what should I do? I do not know what to do. Very sorry for what I said. Once again, please help me!


Thank again. I'm looking forward to your early reply!


Sincerely, Barbara


Tudom, hogy tele lesz hibával. De megköszönném, ha kijavítanátok, mert nagyon sokat számít az év végi jegyembe. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!



2013. máj. 13. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
van benne 1-2 hiba
2013. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dear Lucy,


I'm sorry that I haven't written in a long time, but now I really need your help. I'm very sad.


It all started a week ago. You know my best friend Nora, right? We fought a lot, and she got angry at me. I don't know why?! Maybe because I said I didn't love her, and I'm sick of it. I didn't mean like it better that anyone. If I were her, I would not mad at you for it. I wish I could for give everything I told.


Can you help me, what should I do? I don't know what to do. I'm very sorry for what I've said. Once again, please help me!


Thanks again. I'm looking forward to your early reply!


Sincerely, Barbara



Ha eldontod a level elejen hogy I'm, don't, akkor azt vegig ugy kell irni, nem lehet valtogatni hogy egyik mondatban I am, utana meg I'm.


Ezzel a resszel sajnos nem tudok mit kezdeni, fogalmam sincs mire gondolsz:D I didn't mean like it better that anyone. If I were her, I would not mad at you for it. I wish I could for give everything I told.

2013. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a témazáró az If/wish kérdésekkel kapcsolatos.. meg még sok mással.:D és gondoltam, h rakok bele, mert soha nem kapok rá max pontot.:/ Gondoltam, hogy nem jó a képzés, vagy értelmetlen.. de annyira sík h*lye vagyok.:D
2013. máj. 13. 19:39
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm szépen, nem tudtam, hogy ilyenkor mindig a rövidített alak kell.:)
2013. máj. 13. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem akarod elmondani hogy mire gondoltál, és akkor ki tudnám javítani?
2013. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!