Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most mennék először Speak Out...

Most mennék először Speak Out táborba, de valószínüleg egyedűl. Ettől függetlenül be tudok illeszkedni? Sajnos kicsit zárkózott vagyok idegenek közt. Kérem aki volt írjon.

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 22:41
 1/4 LilikeHelloKitty válasza:
én csak másfajtában voltam,de ismerősok nélkül(nekem)nem ment,pedig mindenki szerint könnyen barátkozom. Legalább egy ismerőssel mehetnél,az sem baj,ha mondjuk csak ismerősök vagytok,nem barátok :)
2013. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül ez a tábor és hol lehet rá jelentkezni?

Egész nyáron van?

2013. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kell félni, először én is egyedül mentem, egyáltalán nem volt gáz, már első nap összehaverkodtunk a szobatársaimmal.. itt mindenki nagyon kedves, hihetetlenül jó a tábor, változatos, színes programok, jó fej emberek :D csak ajánlani tudom! :)
2014. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
[link] itt a honlap, itt mindent megtalálsz ;) szerintem ne hagyd ki, én már 5 éve visszajárok :)
2014. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!