Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudná nekem az...

Valaki letudná nekem az alábbi szöveget fordítani magyarra? (német)

Figyelt kérdés

Drückt man die Turbotaste hat man die Schaltstufe 8.


Benutzunk:

- Vor dem ersten Gebrauch die Rührbesen und Knethaken reinigen.

- Rasten Sie die beiden Rührbesen oder Knethaken gut ein.

- Je nach Menge des Rührgutes nehmen Sie ein ausreichend hohes und großes Gefäß.

- Achten Sie darauf, dass sich die Rühreinstäze frei drehen und die Gefäße kratzunempfindlich sind.


Ez egy kézi robotgép használati utasítása csak nembírok rájönni h mit jelent. :)


2013. máj. 25. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.


A turbó/indítógombot be kell nyomni, és elméletben a robotgépnek van 8 fokozata.

Használat:

- az első használat előtt a habverőket és a dagasztó(lapátokat) meg kell tisztítani

- mindkét habverő és dagasztó(lapátot) jó be kell nyomni (a helyére). - megfelelő illesztésre gondol itt.

- a keverendő anyag mennyisége szerint kell kiválasztani az edényt (legyen elég magas és nagy edény).

- vigyázni kell arra, hogy ez a Rühreinstäze (ez nem tudom mi - biztos így van leírva?) - szabadon foroghasson, és olyan edényt kell választani, ami nem érzékeny a karcolásokra. (arra céloz, hogy lehetőleg ne fémedényt használj :)


Szabados a fordítás, de szerintem a lényeget érteni fogod belőle. :)

2013. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a segítséget. :)

2013. máj. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!