Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudnátok nekem fordítani...

Le tudnátok nekem fordítani pár mondatot németre? Holnapra kellene de én síkhülye vagyok németből az angolos fejemmel.

Figyelt kérdés

Az étkezés nagyon fontos a számomra.

Minden nap reggelizem, rendszerint lekváros kenyeret, mellé pedig tejet.

A tízórait az iskolában fogyasztom el, általában a büfében veszek valamit. Többnyire bagett, vagy szendvics.

Az ebédet már otthon eszem. Minden nap anya főzi. Régebben nem, de mostanában már egyre egészségesebben étkezünk.

Délután szoktam nassolni és uzsonnázni. Az mindig változó,hogy mit eszek.

Este mindig kakaót iszom és kalácsot eszem lefekvés előtt.

Természetesen sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, hiszen ez fontos az egészség számára.


------------------------------------------------------



2013. máj. 27. 15:56
 1/2 A kérdező kommentje:
ha esetleg vagytok olyan ügyesek,hogy kibővítitek pár mondattal, azt megköszönném. Komolyan mondom, tényleg síkhülye vagyok németből. Az angol az profin megy, de ez...
2013. máj. 27. 15:57
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami fogalmazás félét kellene összehozni :)
2013. máj. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!