Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olvasott szövegértés fejleszté...

Olvasott szövegértés fejlesztésére mi a leghatékonyabb módszer?

Figyelt kérdés

rengeteget készültem a német nyelvvizsgára,mégis egy olyan szöveget kaptam ki ami a házasságkötésről,hivatalokról illetve annak történetéről szólt,eleve megérteni belőle részeket számomra nehéz volt,majd még nagyobb nehézséget okozott az egyes részekhez az alcímek hozzárendelése,szóval ezen buktam el.ha az ember párat eltéveszt akkor már dől az egész.

pedig direkt a felkészítő könyvet is végig csináltam, 70-80 %osokra sikerült általában,de ez élesben mégis kifogott rajtam.

most megyek 22-én megint,és az lenne a kérdésem h mit javasoltok? tanuljam ezerrel a szavakat? már német könnyebb nyelvezetű könyvet is el kezdtem olvasni,ezek mellett nem tudom még mit tehetnék h most sikerüljön.


2013. jún. 1. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilván olvasni kell német szövegeket.


Válassz ki akár egy német könyvet amit elolvasol.

Ne legyél kispályás! :)))

2013. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!