Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a német mondat?

Mit jelent ez a német mondat?

Figyelt kérdés
Küldtem valakinek egy kis ajándékot, ő pedig írt egy levelet, hogy így köszöni, úgy köszöni, és utána még ezt: "Würde Dich am liebsten dafür in den Arm nehmen, aber erstens kennst Du mich real nicht und dann würde ich es auch wegen dem großen Altersunterschied verstehen." Sejtem mi akar lenni, de inkább megkérdezem, mit jelent.
2013. jún. 1. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Valójában megölelnélek, de mert nem ismersz igazán, a nagy korkülönbség miatt meg is érteném. ?????
2013. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért legszívesebben a karjaimba vennélek, de így elsőre nem igazán ismersz engem, és a nagy korkülönbség miatt ezt meg is értem.


valami ilyesmi...

2013. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!