Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű angol érettségi...

Emelt szintű angol érettségi szóbeli tételek? :D

Figyelt kérdés
Valaki letudná írni a szóbeli tételeket? :D köszi előre is

2013. jún. 2. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik része nem világos a mondatnak, hogy "Az emelt szintű angol érettségi tételei nem nyilvánosak."? Leírtuk már sokszor, és szerintem nem nagyon szórakoznak olyannal az emberek, hogy összeírják, ki mit kapott, az ilyen max. egy egyetemen működik.
2013. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor honnan tudom hogy mire kell készülnöm? :D nem értem.. mondjuk mindegy, nem különösebben érdekel, mert az írásbelin csak 1 pontot vesztettem és az 5-ös már így is megvan.
2013. jún. 2. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert mindenről kell tudni beszélni, ennyi a dolog. Ha megnézed, biztos vannak ilyen tág témák, de nincs értelme aokat mind kidolgozni, nem tudod, mit kérdeznek belőle.
2013. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!