Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jól írtam meg ezeket a német...

Jól írtam meg ezeket a német mondatokat? Hogyan kellene kiegészítenem ezeket még? Téma: Az időjárás

Figyelt kérdés

In die Tage meist bewölkt und am Samstag regnet es. Am Donnerstag und Freitag ist es düster. Die Temperaturen erreichen werte zwischen 13 und 12 Grad. Alles Abend ist unbeständig die Wetter. Der Himmel ist nicht klar.

Ezekhez a mondatokhoz kellene még írnom, meg ezeket is ki kellene javítanom, összeszerkeszteni, mert szerintem nyelvtanilag nem helyesek. Ilyen mondatokat kellene még beleírnom németül: Szombaton már csapadékosabb lesz az idő. A legalacsonyabb hőmérséklet pénteken és kedden várható, 6 °C.

A segítségeket előre is nagyon szépen köszönöm! :)



#német #idő #házi feladat #időjárás #időjárás németül #das Wetter
2013. jún. 2. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Elküldöd privátban magyarul, hogy mit akartál írni? A helyes javítókulcs érdekében
2013. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!