Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sokan beszélnek Magyarországon...

Sokan beszélnek Magyarországon spanyolul?

Figyelt kérdés
Itt ki tud spanyolul ezen az oldalon?

2013. jún. 7. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én 5 évet tanultam spanyolt :)
2013. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
Én érkezni Spanyolország. Perfekt beszél magyar nyelv és spanyol.
2013. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
én :)
2013. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Arányaiban nagyon kevés. Nálunk az egyetlen újlatin nyelv, amit viszonylag "szép számban" tanulnak a diákok, az a francia. Persze az angolul ill. németül tudókhoz képest még ez is elenyésző.
2013. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is :), éltem is kint 2 x fél évet. Ma a nyelviskolákban a spanyol már megelőzte a németet, úgyhogy elég felfutóban van, de a gimikben az olasz, francia, orosz többször választható (gondolom kevés a tanár, mert pl. az én gimimben is (Bp. Eötvös) nagyon sokan tanultak volna spanyolt az osztályból, de az pont nem volt.)
2013. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is.:)
2013. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jorge pedro kiss ***** válasza:
yo hablo espanol y hungaro y escribo tambien en estas lenguas mi madre es mexicana y mi padre es hungaro antes nosotros viviamos en mexico con mis padres yo puedo ayudar espanol én beszelek spnyolul magyarul irok is ezeken a nyelveket regen mi laktunk szüleimel mexicoban en tudok segiteni spanolban
2013. aug. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
cuántos años tienes Jorge?:D
2013. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vree ***** válasza:

Egy keveset, én is tanulom.


amúgy amit #4es mond. Sztem még céges viszonylatban sincsenek sokan, aki multihoz akar menni, annak inkább a német v. a francia a cél.

2014. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!