Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok mondani könnyebb...

Tudnátok mondani könnyebb nyelvezetű mesét, sorozatot angol nyelvtanuláshoz? Nem vagyok túl jó még.

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha UPC-tek van, a Nickelodeon-on az Avatár című mesét javaslom, annak viszonylag könnyű a nyelvezete. Na meg a Disney-knek, főleg a Pocahontasnak. Nem tudom, hány éves vagy, fiú-e vagy lány, de leírhatnád, mennyire nem vagy túl jó.

Amúgy ha filmet néznél, akkor angol filmeket nézz, pl Bridget Jones 1-2 vagy Igazából szerelem, mert ezek nem amerikai teleszlengelt nyelvet beszélnek.

2013. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19/l .. hát annó suliban sokáig tanultam angolul, de nem hsználtam már akkor sem aktívan, és azóta sem, így szinte minden kiesett ... bát ha tegyük fel az oxfordos rövidítettek szerinte kéne mérni a tudást, a 3-as szintet megértem majdnem hogy könnyedén.
2013. jún. 8. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vennék tankönyvet, ami középszintű nyelvvizsga szóbelire készít fel, és az ismeretlen szavakat megtanulnám belőle. Aztán olvasgatnék kidolgozott tételeket.
2013. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!