Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok nekem olyan programot...

Tudtok nekem olyan programot mondani ami megtanít angolul?

Figyelt kérdés
letöltöttem 1-2 t de az csak angol.. ( ha csak angolul beszélnek rajta akkor hogy értsem meg?) szóval a lényeg amit keresek az legyen magyar is meg angol
2013. jún. 9. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

rosetta stone az szerintem jó. csak angol, viszont éppen az a lényege, hogy megtanít angolul gondolkozni, anélkül, hogy le kellene fordítanod magadban.

egy idő után mindenképpen át kell állni erre, még az elején elfogadható a lefordeítom magamban és vissza angolra típusú beszéd.

de egyébként egy programmal nem fogs tudni megtanulni rendesen angolul, segítségnek jó, de nyelvtanfolyamra/külön tanárhoz mindenképpen menj el, de az is hatásos, ha már van egy alaptudásod és úgy nézel angol filmeket, sorozatokat, először felirattal, úgy hogy figyeled azt is hogy mit mondanak, aztán felirat nélkül. felirat nélkül nem baj ha nem érted az egészet, mert egy idő után össze fogja rakni az agyad hogy akkor mit is jelenthet egy egy szó. az is hasznos, ha a kedvenc számaidat lefordítod, megnézed a fordításukat, és utána úgy hallgatod, hogy tudom miről énekelnek.

hirtelen ennyi jutott eszembe, ha még van kérdésed írj :)


ha a külön tanárt nem engedheted meg, akkor legalább omegle.com-ra járj fel, ahol tudzs beszélni angolul.

2013. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen-igen a feliratos filmekre már rááltam :D szinte csak azokat nézem.. most letöltöttem egy programot de ez csak a ragozásokról szól nem a szavakrol... én valami mp3 as hangoskönyv szerüre gondoltam ami elmondja angolul utána magyarul a szavakat
2013. jún. 10. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
ELO nyelvoktatójában van olyan hogy elmondja előbb angolul, aztán magyarul a szavakat, aztán példamondatok vannak az új szavakkal angolul, magyar fordítással, majd megint az előbbi új szavak, viszont más sorrendben.
2013. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy linket tudsz nekem küldeni amin letudom tölteni ezt az elo-t? :)
2013. jún. 13. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!