Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen típusú német nyelvvizsg...

Milyen típusú német nyelvvizsga tehető le Debrecenben? Melyiket érdemes? (Alap max közép)

Figyelt kérdés

Angolom megvan, DExamos, viszont úgy láttam ott nincs német. Olyan érdekelne ami kevésbé nyelvtanos, eléggé berozsdásodtam és nem tudom mennyit tudok visszaszedni. :)

Van olyan német nyelvvizsga, ahol kiválaszthatod a partnert? (mint DExamnál)



2013. jún. 13. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alap nyelvvizsgát nem sok értelme van letenni, semmiből, csak pénzkidobás, tanuld fel magad közép szintig.
2013. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, lehet az lesz, egyébként mesterhez kéne, oda meg elég az alap és lehet inkább biztosra megyek majd meglátom... :)

Egyelőre az ECL-t néztem, hasonlít a Dexamhoz... Érdekelnének tapasztalatok is :)

2013. jún. 13. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán Origo
2018. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!