Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol éri meg Miskolcon nyelvet...

Hol éri meg Miskolcon nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem jó nyelviskolát ajánlani angol és német tanuláshoz? Esetleg konkrét tanárt? Árakat is írjatok, légyszi.

Köszönöm!


2009. okt. 10. 21:31
 1/5 anonim válasza:
Én voltam az Egyetemen ilyen nyelvvizsgafelkészítőre, szóval nekem már volt alapom! De ott igazán nem tanítanak, hanem gyorsan elhadarják, és amit te nem értesz,azt magadnak kell kiokoskodni! Nem segítettem, de ezt nem ajánlom!:) Nekem ki kellett jönnöm Németbe hogy normálisan megtanuljak normálisan németül!
2009. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi! nagyon is segítettél, mert pont most jött pótjelentkezés egyetemi tanfolyamara és azon gondolkoztam, hogy menjek-e, de így nem megyek:)

szóval nagyon köszi!

ha valaki tud jót, írjon, légyszi. a katedráról hallottam meg a bilangról, de tapasztalat érdekelne

előre is köszi!

2009. okt. 12. 11:50
 3/5 anonim válasza:
szia! a legjobban a MOE-t éri meg(15ezer egy 60órás tanfolyam)nem rossz én most ebbe járok nézd meg a linket! [link] De egyébként mindenkitől a favoritot hallom h az a legjobb.... de ez kb duplája az előzőnek....
2009. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi nagyon, rendes vagy!!!
2009. okt. 27. 08:11
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én német tanár vagyok, és vállalok magántanítványokat, ha érdekel...

2010. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!