Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megfizethető ez az ár? (franci...

Megfizethető ez az ár? (francia nyelv)

Figyelt kérdés
Már jó pár éve tanulom a francia nyelvet, a tudásom jelenleg közép és emelt szint között van. Arra gondoltam vállalhatnék francia korrepetálást. Régebben ismerősömet tanítottam, természetesen ingyen, eljutottunk középszintig. Szerintetek egy óráért (45perc) 1100Ft-ot kérnék jó ár lenne? Egyáltalán jelentkezne valaki, vagy ne próbálkozzak? Van valaki itt aki ugyanígy tanít?

2013. jún. 16. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát én max akkor jelentkeznék, ha van nyelvvizsgád, az mégis egy referencia. Én az árat azért nem tartom jónak, mert nem vagy képzett tanár, francia tanárom egy ezresért vállal 60 percet, pedig már 20 éve tanít, gimiben ő tanított, most vele készülök.

De feladhatsz hirdetést, vannak ilyen oldalak is. :)

2013. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!