Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell az alábbi német...

Hogy kell az alábbi német szöveget normálisan lefordítani magyarra? A lényegét értem, de kíváncsi vagyok a jó megoldásra is. Mellesleg övön alulinak érzem.

Figyelt kérdés

Die schöne neue Welt der Unterhaltungselektronik ist eine Verführerin in fliegender Maskarade.

Schlendert in unsceihnbaren Kürzeln daher und kennt nur zwei Signale. Mal ist Sie Helfein in allen Lebenslagen, mall barrikadenstürmende Techno-Revoluzzerin. Erklaart der Fernsehapparat kurzerhand zur welken Alten und umgarnt das Publikum mit den Lockungen unbegrenzter Kommunikation. Sie traagt uns laachelnd über die Schwelle zum naachtsten Jahrtausend und souffliert uns ihre betörende Botschaft.


2009. okt. 11. 11:44
 1/2 anonim válasza:
0%

én ennyit mondok..

www.webforditas.hu

2009. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az egymás mellé hányt szavak jelentése érdekel...
2009. okt. 21. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!