Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan írhatnám le az alábbi...

Hogyan írhatnám le az alábbi két mondatot helyesen angolul, leírtam az enyémet, de nem valami jó?

Figyelt kérdés

A tanulás leginkább akkor hoz sikert, ha a tanulók élvezetből tanulnak, mert érdekli őket az iskolai anyag, téma és így nem lankad a figyelmük az iskolai órák alatt, ezáltal könnyebbé, gördülékenyebbé válik a figyelmük az iskolai órák alatt. Meg kellene értetni a tanulókkal, hogy a tanulásba fektetett energia megtérül, erre főleg azért van szükség, mert motiváció hiányában majdnem lehetetlen sikert elérni náluk.


Koszonom

Itt az enyém, de nem írtam le mindent, mert nem tudtam hova tegyem és hogyan.

Studying can brings success in that case, if the students do it by pleasure, vagy from pleasure, because they are interested in the academic topics, so they can pay attention during classes. It should make them understand that if they make more efforts to study harder it will be paybacked. Without motivation it is almost impossible to get them success in their studies.


Tanulásba fektetett energiát nem tudom hogy mondjam pl.


2013. jún. 19. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Studying brings more success in those cases where the students are doing it for pleasure, mainly because they are interested in the academic topics therefore they can pay attention during classes. We should make the pupils understand that all the energy and time they invest into learning and studying will have a payback and benefits.

Without any motivation it is almost impossible to get them succeed in their studies.

2013. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!