Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik az a főiskolai, egyetem...

Melyik az a főiskolai, egyetemi szak, ahová elég a diplomához egy alapfokú nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nyelvzseni, fontos lenne, hogy alapfokú nyelvvizsgánál többet ne várjanak el.

2013. jún. 21. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Alapfok? Ne nevettess.
2013. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A diplomának tudtommal feltétele mindenhol, egységesen a középfokú nyelvvizsga, Alapfokot nincs értelme tenni, semmire nem mész vele sehol.
2013. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vagyok nyelvzseni" - azért egy középfokhoz nem kell zseninek lenni. Ha 100-ig tudsz összeadni-kivonni, akkor ez is menni fog. Csak le kell ülni és tanulni. Törvényileg kötelező a középfokú nyelvvizsga a szakokhoz, a többségnél nem is, hanem 2, valahol gazdasági szak vagy felsőfok is.
2013. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Középfokú nyelvvizsga nélkül nincs diploma már jó pár éve. Nem szakfüggő hanem ez az alap..a legkevesebb kritérium ..ettől max többet kérhetnek egyes szakokon..pl. szaknyelvi nyelvvizsga vagy nem elég az adott szakhoz az egy középfokú hanem kettőt kérnek.
2013. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is elég érdekes, hogy neked mindegy, milyen szak, csak ne kérjenek nyelvvizsgát. Ilyen ambíciókkal nem is érdemes elkezdeni.
2013. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valóban elvárás mindenhol középfokú nyelvvizsga, viszont valahol elég csak a szóbelit(A), vagy pedig csak az írásbelit(B) letenni.
2013. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!