Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok segíteni ebben az...

Tudnátok segíteni ebben az angol középfokú nyelvvizsga felkészítő feladatban?

Figyelt kérdés

Itt a feladat: [link]

Ennél a feladatnál a "welfare" szó kissé zavaros. Nagyjából tudom, hogy mi lenne a levél tartalma. A "lodgings"-nál, hogy milyen a szociális otthon, a "healt care"-nél milyen egészségügyi ellátást és kikapcsolódást tudunk biztosítani pl.: az idős emberek részére. A "social events..." rész már elégé elgondolkodtató. Az utolsó pontról már írtam pár mondatot, az nem lényeges. Tudnátok tippeket adni, hogy nagyjából miről kell beszámolnom? Illetve ugye jól gondoltam, hogy az előző pontoknál erről kell írni 3-4 mondatot?


2013. jún. 23. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Tök feleslegesen írtad le, hogy angol, meg középfok. Ide kreativitás kell, vedd elő a fentáziádat, ne velünk vetesd elő :D
2013. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!