Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék Villám Angol hangany...

Szeretnék Villám Angol hanganyaggal és könyvvel felkészülni előszőr az A majd a magasabb szintű nyelvvlzsgára. Van valaki aki csatlakozna hozzám?

Figyelt kérdés
Angol tanuláshoz keresek okos, szorgalmas, kitartó tanulótársnőt, akivel közösen tanulnánk és akivel együtt rendszeresen igénybe vehetnénk egy magántanár segítségét is. Én már egy ideje foglalkozom ezzel egyedül, nem vagyok kezdő. Németből már van egy középfokú C nyelvvizsgám. A közös tanulásnak az előnyei szerintem: 1. a beszédkészséget jól lehet fejleszteni, 2. a magántanár díja megfeleződik, 3. egymás írott vagy beszélt szoveginek kontrollálása stabillá és pontossá teszi a tudásunkat.

#Villám Angol #tanulás párban
2013. jún. 26. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? :)
2013. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Budapesten élek a II. kerületben. Kérdezz nyugodtan még...
2013. jún. 29. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!