Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Allons-y francia nyelvkönyv...

Az Allons-y francia nyelvkönyvhöz tartozó tanári kézikönyvben benne vannak a megoldások is?

Figyelt kérdés
Szeretném megrendelni, mert önállóan tanulnék belőle, és jó, ha van egy mankó, amivel ellenőrizhetem magam, de ha csak módszertan van benne, akkor nem adnék ki rá pénzt. Akinek megvan, megerősítene, hogy tényleg megtalálom benne a megoldókulcsot?
2013. júl. 1. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Benne vannak.

Én is ebből a könyvből tanulok önállóan.


Te hol tartasz benne jelenleg?

2013. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Jelenleg kb. a könyv harmadánál járok. A tanári kézikönyvben egyébként megoldások vannak, nagyon hasznos annak, aki önállóan tanul!
2013. okt. 11. 11:27
 3/4 anonim válasza:
Tudnatok segiteni abban hogy honnan szereztetek be a kezikonyvet? Mindenhol keresem de sikertelenul... Koszi elore is! (remelem meg olvassa ezt valaki)
2014. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még annak idején könyvesboltban meg tudtam venni.
2014. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!