Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A TELC szóbeli nyelvvizsgájáva...

A TELC szóbeli nyelvvizsgájával melyik másik nyelvvizsga írásbelije párosítható, hogy megkapjam a diplomámat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem manapsag mar mindegyiket ossze lehet parositani mindegyikkel.
2013. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz. Vannak olyan nyelvvizsgák, ahol csak complex nyelvvizsgát lehet csinálni, azaz ha az egyik rész nem sikerül, akkor mindkettőt újra kell csinálnod pl. német esetén ÖSD.

De természetesen tudod párosítani BME, Origo, ECL, Dexam,Euro, Pannon stb. nyelvvizsgákkal

2013. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Igazából azért nem akarom a TELC írásbelijét megismételni, mert pofátlanul drágának tartom! 26000 ft. Csak 6000 ft-tal olcsóbb, mint a komplex...
2013. júl. 3. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, én is ezért álltam el a választásától. ECL vizsgát ajánlom, egyszerű nagyon. Ha nincs hozzá anyagod, tudok küldeni.
2013. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!