Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul ezt mit jelent?...

Angolul ezt mit jelent? Szöveg lent

Figyelt kérdés
angol

2013. júl. 4. 23:44
 1/4 A kérdező kommentje:
You will have received an email from our payments team indicating that first withdrawals take up to 48 hours to process and this depends on us receiving any identity documents detailed in that mail. As soon as we have all the relevant information our payments team will evaluate your request. I have made a note to them to put your request as high priority but if you can ensure you get the neccessary documents to them so no time is lost.
2013. júl. 4. 23:44
 2/4 anonim ***** válasza:

ez megintcsak kamu-gyanús minimum

a lényeg h fogsz kapni egy emailt amiben majd mindenféle dokumentumaidat kérik és legjobb ha igen gyorsan elküldöd amit kérnek (a valóságban sztem NE küldj nekik semmit)

2013. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) lényegében ez egy sportfogadási oldal. páran előttem már kipróbálták, és nem volt vele gond. még 1x köszönöm a segítséged :)
2013. júl. 5. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a rész kelt bennem gyanút: I have made a note to them to put your request as high priority

miért tennének ilyet? és ha veled igen, mással miért nem?

2013. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!