Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euro, BeHappy, Katedra nyelvis...

Euro, BeHappy, Katedra nyelviskola vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket,a fenti három nyelvsuliról tudtok mondani véleményt?Az Euro-nak jók az árai, a Katedra a múltja miatt tetszik, a BeHappy meg olyan fiatalos..A neten már sok sulit néztem a BeHappy sulinál nem láttam konkrét kb. árat :(, pedig ez fontos lenne, mert természetesen magamnak állnám,ahogy látom itt személyesen adnak csak felvilágosítást..? Véleményt tudtok mondani, bármilyen jellegű tanfolyamra is jártatok ide akár kezdőre,bármire...Köszi :)

2013. júl. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Katedrára tessék rákeresni, kulcsszó alapján. Vannak negatív vélemények, és pozitív vélemények is. Én is voltam náluk, nekem nem jött be személy szerint. Drága volt, és ahhoz képest a minőség meg sehol.. és még lehetne folytatni a kritikát..


Euróra ha rákeresel arra is rájössz hogy erősen ellene szoktak érvelni. Én pozitív véleményt nem nagyon láttam még róla. Mindazonáltal személyes tapasztalatom nincs.


BeHappy eddig számomra is ismeretlen, de arról például jó véleményeket láttam eddig. Itt is és más oldalakon is, ha rákeresnél.. tessék keresgélni mielőtt kérdést teszünk fel.


Van még Cosmopolitan is, és nagyon sok más nyelvsulit is tudnék említeni, amelyekről jó vélemények szoktak érkezni, pl. BME nyelvsuli. Azért nem részletezem ki ezeket, mert tényleg semmi véleményem, én most magántanárnál vagyok már azóta, mert nagyon szűkös lett az időm. :)


Feltételezem pesten keresel nyelvsulit. De pl. ezt is illene kiírni.


Ha már itt tartunk arra is érdemes odafigyelni, hogy sok esetben a vélemények nem feltétlen fedik a valóságot, nagyon sok függ attól, hogy egy nyelviskola mennyire reklámozza magát, én más oldalakon nem egyszer tanárokra is ráakadtam már, azok után az emberben kétségek merülnek fel a vélemények hitelességében, valódiságában. Érdemes személyesen elmenned, és szóban érdeklődnöd, különös tekintettel az árra, és hogy mennyi idő alatt juthatsz el bizonyos szintre. Én sokszor azt a választ kaptam személyes érdeklődésnél hogy nem tudják megítélni mi mennyi idő, ezt a választ pedig nem szabad elfogadni senkinek, egy felső határt mindig tudni kell adni mind időben, mind pénzben, egyébként az ajánlat komolytalan. Tehát csak óvatosan, és sok sikert a keresgéléshez.

2013. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül készülj és magántanárral egészítsd ki amit nem értesz.Nincs értelme,hogy pénzt gomboljanak le rólad és még 6 hónap után is alapszinten vagy.
2013. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Euro nyelviskolát felejtsd el,tapasztalat
2013. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nyelv ?
2015. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!