Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok mondani olyan oldalak...

Tudnátok mondani olyan oldalakat, ahol filmeket, sorozatokat tudok nézni német nyelvvel és/vagy felirattal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig kerestem én is ilyen oldalakat, eredménytelenül.

Youtube-on ha beírod, hogy komplette filme mit untertitel, kidob néhányat, nem épp olyan filmeket, amiket magadtól megnéznél, de legalább a kritériumoknak megfelel.

Amerikai pitével érdemes még próbálkozni, szinkronnal biztos elérhető, felirat necces.

Én online próbáltam őket megtalálni, amivel nem jártam sikerrel, de ha neked nem okoz gondot, akkor töltsd le német szinkronnal (olyat nem nehéz találni) és tölts hozzá feliratot :)

2013. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kööszi szépeen :) Énis már mindehol kerestem, főleg online, de semmi..:/
2013. júl. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!